efexor depot efexor 75 mg efexor rus&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Bu Yıl 19. Su Düzenlenecek Olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Ve Seyahat Fuarı Emitt İçin Hazırlıklar Devam Ediyor…
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
&bx=710"/>

 

İLİMİZİN KÜLTÜR VE TURİZM POPTANSİYELLERİNİN ‘‘TABİAT CENNETİ DÜZCE HERŞEY VAR GÖNLÜNÜZCE’’ SLOGANIYLA TANITILACAĞI 19. DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMİTT İÇİN HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR…

FUAR 22-25 OCAK 2015 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ TUYAP FUAR ALANINDA GERÇEKLEŞECEK.

TC. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın desteği, TUROFED-Türkiye Otelciler Federasyonu, TYD- Turizm Yatırımcıları Derneği ortaklığı, THY- A.O. sponsorluğunda ve EKIN- ITE Group tarafından organize edilen EMITT fuarı, Avrupa’nın en büyük 5. Turizm Fuarı olması nedeniyle ülkemizin turizm potansiyellerinin tanıtılması bakımından önem arz etmektedir.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda kaynakların verimli ve etkin kullanılması, Türkiye Turizm Stratejisi hedeflerinden olan bölgesel tanıtımın; zengin etkinlikler, farklı kurumlarla işbirliği, sektörel destekler ve yatırımcı faaliyetleri, turizm profesyonelleri ile yakın ilişkiler, küresel turizm trendlerine göre şekillenme ve turizmde öncelikli alanların belirlenmesi ile destekleyecek şekilde Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) sorumluluk alanında yer alan Bartın, Bolu, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Zonguldak illeri ile ortak tema altında 8A salonunda katılım sağlanarak tanıtımın etkinliğinin arttırılması hedeflenmektedir.

İlimizin mevcut turizm imajını şekillendiren temel unsurların tanıtılacağı fuarda; Düzce’nin tarihi, ekolojik çeşitliliği, dört mevsim doğa turizm potansiyelleri, yerel yaşam tarzı, doğal ürünleri ve alternatif doğa sporları, görsel, yazılı ve birebir ilişkiler içerisinde tanıtılacak. Bu bağlamda 06.01.2015 Salı Günü Düzce Ticaret ve Sanayi odasında, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK’ın sunumuyla, ilgili kurumlar, acente ve otel yetkilileri ile yerel girişimcilerin katıldığı 2015 EMİTT Fuarı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İlimizin Kültür ve Turizm potansiyellerinin ulusal ve uluslararası platformda tanıtımı açısından büyük önem taşıyan EMİTT fuarı, İlk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü ise halka açık olarak gerçekleşecek. EMİTT 2015 fuarı, tur operatörleri, seyahat acentaları, oteller, hava yolları, cruise firmaları, turistik beldeler, uluslararası tanıtım ofisleri ve turizm sektörüyle ilgili tüm kuruluşlardan oluşuyor. Yabancı katılımcıların da büyük ilgi gösterdiği fuar bölgenin destinasyonları arasında ilk sıralarda olmayı hedefleyen ilimiz tanıtımı için oldukça önemli bir yer tutuyor.

© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.