imurel crohn imurel 30 imurel 05 - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Düzce Anadolu’nun Yerel Ürünlerinin Tanıtıldığı Yörex Fuarı’nda Diğer İllerle Buluştu…
imurel crohn imurel 30 imurel 05

 

DÜZCE 7-11 2015 TARİHLERİ ARASINDA ANADOLU’NUN YEREL ÜRÜNLERİNİN TANITILDIĞI YÖREX FUARI’NDA DİĞER İLLERLE BİR ARAYA GELDİ...

Türkiye’nin en büyük yerel ürün organizasyonu olan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda İlimizin marka değeri taşıyan yöresel ürünleri tanıtıldı. Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğinde “Sizin oraların nesi meşhur?” sloganıyla bu yıl 6’ncısı düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı-Yörex kapılarını Antalya Expo Center fuar alanında ziyaretçilere açtı.

Türkiye’nin birçok ilinden oda, borsa ve kalkınma ajansları başta olmak üzere çeşitli sivil toplum örgütleri, kamu kuruluşları ve özel firmalardan oluşan YÖREX, bu yıl 158 stantta yurdumuzun dört bir yanından 388 katılımcıyı ağırladı. 

Yöresel ürünlerin markalaşması ve ticari değer kazanması yolunda önemli bir buluşma noktası haline gelen YÖREX fuarında Düzce’yi temsilen birçok ürünün tanıtımı yapıldı.

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ile; bölgelerinde üretilen veya yetiştirilen yöresel ürünleri, ulusal ve küresel ölçekte tanıtımını yapmak, ürünlerin ticarileşme süreçlerini desteklemek, yöresel ürünlerde markalaşmayı sağlamak, yöresel ürünlerin katma değerini arttırmak, yöresel ürünleri üreten işletmelerin ekonomik kapasitelerini geliştirmek, yöresel ürünleri kamuoyuna mal etmek hedeflenmiştir.

KOSGEB Düzce Müdürlüğü tarafından desteklenen yöresel ürünler fuarına verdikleri maddi destek için Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak teşekkür ederiz. 

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK 68 ülkede izlenebilen ve turizm temalı yayın yapan Turizm Türk Televizyonuna ilimiz ve yöresel ürünlerimiz hakkında bilgiler verdi.

efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.