efexor depot efexor 75 mg efexor rus - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/> efexor depot efexor 75 mg efexor rus
imurel crohn imurel 30 imurel 05
imurel crohn imurel 30 imurel 05
&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında 17 Nisan Pazar Günü Gerçekleştirilen Bisiklet Şenliğine Yoğun İlgi…
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
imurel crohn imurel 30 imurel 05
imurel crohn imurel 30 imurel 05
&bx=710"/>

 

Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında 17 Nisan Pazar Günü Gerçekleştirilen Bisiklet Şenliğine Yoğun İlgi… 

Bu yıl 40.’sını kutladığımız Turizm Haftası, toplumumuzda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, ülke çapında çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından çeşitli organizasyonlarla kutlanan Turizm Haftası, 17 Nisan Pazar günü, ilimiz ve ilimiz dışından gelen katılımcılarla birlikte bisiklet şenliği düzenledi.

Gölyaka Kaymakamlığı, Gölyaka Belediye Başkanlığı, Düzce Bisiklet Platformu ve Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksek Okulu Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü işbirliği ile hazırlanan organizasyona katılım oldukça yoğundu. Bolu, Hendek, Sakarya, Ereğli, İstanbul ve Düzce’den yaklaşık 150 kişinin katıldığı etkinlik Anıtpark’tan başlayarak, Aydınpınar Yolu üzerinden, Çınarlı Köyü, Gölormanı Köyü, Efteni Gölü, Kartal Yuvası, Hacıyakup Köyü ve Gölyaka Kültür Parka kadar devam etti.

Bisiklet severler güzergah boyunca fotoğraf çekimi ve dinlenmek için belirlenen duraklarda mola verdiler. Bunlardan ilki Gölormanı köyünde bulunan Taç Tarım Doğal ürünler tesisi oldu. Tesiste ikramlarda bulunulurken bisikletliler de dinlenme fırsatı buldu.

İlimizin önemli turizm değerlerinden biri olan Efteni Gölü katılımcıların ikinci durak noktası oldu. Burada bol bol fotoğraf çektiren bisikletliler ardından Kültür Parka doğru pedallarını çevirmeye devam ettiler.

Kültür Parkta Gölyaka Kaymakamı Murat ŞENER tarafından karşılanan katılımcılar, Gölyaka Kaymakamlığı ve Gölyaka Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen öğlen yemeği ile ağırlanırken güzel havanın da tadını çıkardılar.

Bisiklet severler, Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksek Okulu Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin Gölyaka Kent Parkta hazırladıkları kokteyl ikramının ardından Köprübaşı Ömer Efendi Köyünü ziyaret ettiler. 

efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.