efexor depot efexor 75 mg efexor rus - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Turizm Haftası Etkinlikleri Karadeniz’in Turizm Potansiyeli Ve Geleceği: Düzce Örneği” Konulu Panel Düzenlendi...
efexor depot efexor 75 mg efexor rus

 

“Batı Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında Karadeniz’in Turizm Potansiyeli Ve Geleceği: Düzce Örneği” Konulu Panel Düzenlendi

Turizm Haftası Etkinlikleri Kapsamında Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm Meslek Yüksek Okulu işbirliğinde hazırlanan “Batı Karadeniz’in Turizm Potansiyeli ve Geleceği: Düzce Örneği” Konulu Bir Panel Düzenlendi…

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen panele,  öğrencilerin dışında Akçakoca Kaymakamı Mehmet ÖZER, Gümüşova Kaymakamı İsmail SÜNDÜK ve Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet AZAP konuk olarak katıldılar.

Panel, Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul Müdürü ve Panel yöneticisi Doç.Dr.Zafer AKBAŞ’ın açılış konuşmasıyla başladı.

Programda panelist olarak ilk sözü alan İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK, öğrenci ve katılımcılara ilimizin tarih kültür ve turizm potansiyellerini konu alan bir sunum gerçekleştirdi. Turizm alanında yapılan faaliyet ve çalışmaların yanında Düzce ve ilçelerinin turizm değerleri, eko turizmin önemi ve turizm alanlarındaki yerel istihdam olanaklarını örnekleriyle anlattı.

Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokul öğretim üyesi Doç. Dr. Muammer MESCİ de yaptığı sunumda ülkemiz ve dünyanın farklı ülkelerindeki turizm verilerini karşılaştırdı. Batı Karadeniz illerindeki turizm potansiyelleri, turistik işletme ve toplam yatak sayıları üzerine de bir karşılaştırma yapan Doç. Dr. Mesçi, Akçakoca’nın deniz turizminden ziyade, alternatif turizme yönelmesi gerektiğini ifade ederek, Akçakoca için en elverişli turizm alternatifinin kırsal turizm olduğunu sözlerine ekledi.

Panelistlerin konuşmalarını tamamlamasının ardından söz alan Akçakoca Kaymakamı Mehmet ÖZER de, turizmde demografik bir analizin yapılması gerektiğinin altını çizerek Akçakoca’yı ziyaret eden turistlerin yaş, cinsiyet, eğitim ve benzeri özellikleri bilindiğinde bu gruplara uygun turizm aktivitelerine önem verilmesi gerektiğini belirtti. 

Panelin ardından Düzce Üniversitesi Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından panelistleri teşekkür belgesi verildi. İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK teşekkür belgesini Akçakoca Kaymakamı Mehmet ÖZER'den alırken, Doç. Dr. Muammer MESCİ'ye de plaketini Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet AZAP verdi.

efexor depot efexor 75 mg efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.