imurel crohn imurel og feber imurel 05&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Düzce Yakın Karadeniz Baja Rallisi Tanıtım Toplantısı İstanbul'da Yapıldı...
imurel crohn imurel og feber imurel 05
&bx=710"/>

 

Düzce Yakın Karadeniz Baja Rallisi Tanıtım Toplantısı İstanbul'da Yapıldı...

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi’nin destekleri, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, ANLAS ve Nesine.com’un sponsorluğunda Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından organize edilen “Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi” 04 – 07 Ağustos tarihlerinde Düzce ve 7 ilçesinde gerçekleştirilecek. Toplamda 450 kilometrelik bir parkurda 4 gün boyunca yarışçılar Düzce’nin muhteşem doğasında birbirinden keyifli etapları geçecekler. Günler Haberler için;  https://www.facebook.com/yakinkaradenizduzce/?fref=ts

Yakın Karadeniz Baja Rallisi’nin tanıtım toplantısı İstanbul Vialand Edventuraland'da yapıldı. Toplantıya Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, TMF Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, ulusal ve yerel basın mensupları ve sporseverler katıldı. 

Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce'nin, hem kültürel hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle birçok zenginliğe ev sahipliği yaptığını vurgulayarak, "Turizm ve sporda Düzce'yi öne çıkarmak amacıyla etkinlikler yapıyoruz. Daha önce düzenlenmemiş, tamamen doğal ortamları kapsayan ralli parkuru, dağlık orman yolları, arazi, çamur geçişleri, eski ve yeni köy yolları gibi birçok farklı yol koşulunu içerisinde barındırıyor. Etkinlik, bütün ilçelerimizde görünürlüğü olan sportif bir yarışma olacak." ifadelerini kullandı. 

TMF Başkanı Bekir Yunus Uçar ise, federasyon olarak Türk sporuna gönül veren herkese yardımcı olduklarını belirterek, “Kaynaşlı Kaymakamı Şenol Koca'nın bizi ziyaretiyle birlikte bu serüvene başladık. Yaklaşık bir ay önce, bir yıl içerisinde geleceğimiz noktayı hayal bile etmemiştik. Düzce, turizm ve sporun bir araya gelip kaynaştığı ve spor turizminin merkezi olabilecek konuma doğru hızla koşuyor. Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi'nin de bu mesafe taşlarından olacağını umut ediyorum" diye konuştu. 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de, Düzce'nin motor sporlarına ev sahipliği yapabilecek önemli bir alan olduğunu belirtti. Keleş, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, "Yakın gelecekte buradaki gibi açılışı Düzce'de de yapacağımızı umuyorum. Düzce Belediyesi olarak elimizden gelen bütün gayreti gösterdik. Özellikle alternatif doğa sporlarına gelişim ve katkı sağlıyoruz, bundan sonra da desteğimize devam edeceğiz." dedi. 

4-7 Ağustos tarihlerinde Düzce ili sınırları içinde yapılacak Yakın Karadeniz Baja Rallisi Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka,, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçeleri arasında 4 gün sürecek. Motosiklet, ATV, UTV ve gezi motosikletlerinin katılacağı Düzce Yakın Karadeniz Baja Rallisinde sporcular toplam 450 kilometre özel etabı geçip finişe ulaşmaya çalışacaklar. İlk kez düzenlenecek olan Ralli 3 Ağustos Çarşamba günü Anıtpark’ta teknik ve idari kontroller ile başlayacak. 

© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.