efexor depot efexor 75 mg efexor rus - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi İl Kültür ve Turizm Müdür Özcan Budak ile söyleşi yaptı.
efexor depot efexor 75 mg efexor rus

İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak Düzce Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri ile Düzce Belediyesi Meclis Salonunda bir araya gelerek söyleşi yaptı.

İlk olarak Düzce’nin kültür ve turizm potansiyelleri hakkında bilgiler veren Özcan Budak, Düzce’nin bozulmamış doğası, zengin tarihi ve kültürel varlığı, yerel yaşam tarzı ve gelenekleri, coğrafik ve jeomorfolojik yapısı nedeniyle dört mevsim turizme uygunluğundan bahsederek bu kaynakların değerlendirilmesi, geliştirilmesi ve tanıtılması konusunda gençlerle her türlü ortak çalışmaya hazır olduklarını dile getirdi.

 Düzce’nin İstanbul ve Ankara gibi iki Metropol arasındaki avantajlı ulaşım ağının çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirten Özcan Budak yine Düzce’nin konumu itibari ile çok önemli bir destinasyon ağının da ortasında olduğunun altını çizdi.

2011 ve 2012 yılı faaliyetleri hakkında da bilgiler veren Özcan Budak, Düzce’nin tanıtımına yönelik Uluslararası fuarlara ( EMİİT Uluslararası Doğu Akdeniz Fuarı  ve METEX Ortadoğu Turizm fuarı) katılımların gerçekleştiğini bunun yanında gerek Ulusal kanallarla yapılan Televizyon çekimleri, gerekse  TURSAB’a bağlı acentelerle  yapılan İnfo-Tur gezileri, Turizm Haftası etkinlikleri ve diğer tanıtım organizasyonlarıyla ilimizin tanıtımına yönelik çalışmalarla ilgili bilgiler verdi

Düzce depremi sonrasında Turizm İl Müdürü olarak göreve başladığını dile getiren Özcan Budak gençlere o günden bu güne yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler vererek gençlerle anı ve tecrübelerini paylaştı.

Samimi hava içerisinde devam eden söyleşide Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyeleri Sn. Budak’a Kardüz Yaylasının turizme kazandırılması çalışmaları, Konuralp Müze, Cumayeri Melen Çayı  Raftin, Kültür Merkezi ve diğer bazı başlıklar altında sorular sordular.
 

© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.