imurel crohn dskibsfart.site imurel 05&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
EMİTT 2017 Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı Hazırlık Toplantısının İlki 28 Kasım 2016 Pazartesi günü BAKAB Koordinasyonunda Karabük’te Gerçekleştirildi…
imurel crohn dskibsfart.site imurel 05
&bx=710"/>

 

EMİTT 2017 Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı Hazırlık Toplantısının İlki 28 Kasım 2016 Pazartesi günü BAKAB Koordinasyonunda Karabük’te Gerçekleştirildi.

Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Batı Karadeniz Kalkınma Birliği üyeleri, Kültür ve Turizm İl Müdürleri, Safranbolu Belediye Başkanı ve Belediye Başkanlıklarının temsilcilikleri katıldı.

26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında bu yıl 21.’si gerçekleştirilecek olan EMİTT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında düzenleniyor. Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) koordinasyonunda, Karabük, Bartın, Zonguldak, Bolu, Düzce, Kastamonu ve Yalova illeri ortak tema altında katılım gerçekleştirecek. Ortak tema altında gerçekleştirilecek katılımla, tanıtımın etkinliğinin arttırılması, kaynakların verimli ve etkin kullanılması ve bölgesel tanıtımın güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

28 Kasım 2016 Pazartesi günü Karabük’te gerçekleştirilen toplantıda; yerleşim alanı, stant tasarım ve uygulaması, ortak faaliyet alanında gerçekleştirilecek etkinlik ve aktivitelerin belirlenmesi gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. 

2016 EMİTT Fuarı En Etkin Kültürel Ortaklık ve En İyi Stant Uygulaması ödülü BAKAB’ın…

2016 yılı Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT´de stant açan çeşitli ülke ve il belediyelerine değişik kategorilerde ödüller verildi. 2016 yılında BAKAB koordinasyonunda Ortak katılım gerçekleştirdiğimiz, Karabük, Bartın, Zonguldak, Bolu, Düzce, Kastamonu ve Yalova illeri Destinasyonlar dalında “ En Etkin KültürelOrtaklık ve En İyi Stant Uygulaması “ ödülü layık görüldü.

 

imurel crohn imurel 30 imurel 05
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.