efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü - DÜZCE"/> efexor depot efexor 75 mg efexor rus
efexor depot brugergastritis.site efexor rus
&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
İlimizin Kültür Ve Turizm Potansiyelleri Travel Turkey İzmir Fuarına Taşınıyor...
efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
efexor depot brugergastritis.site efexor rus
&bx=710"/>

 

İlimizin Kültür ve Turizm Değerleri 8-11 Aralık 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek Travel Turkey İzmir Fuarına Taşınıyor...

8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir (Gaziemir)’de bu yıl 10.’su gerçekleştirilecek olan Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla katılım gerçekleştireceğiz. 

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan “Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi” TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri ve İzfaş / İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri ortaklığıyla 10.kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir / Gaziemir’de gerçekleşecektir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuar, 1000’in üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam etmektedir.

 8 Aralık 2016 Perşembe günü açılışı yapılacak Travel Turkey İzmir Fuarında ilimiz A salonu C-106 standında yer alacak. Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyellerinin tanıtılacağı fuar 11 Aralık 2016 Pazar gününe kadar devam edecek.

Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, Türkiye’nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonları yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedeflemektedir. 1000’nin üzerinde firma ve her yıl artan yurtdışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam etmektedir.

efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.