Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Bakanlığımız Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün düzenlediği turne kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu 17.01.2017 Salı günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde sahneledi.

 

Bakanlığımız Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünün düzenlediği turne kapsamında İstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu 17.01.2017 Salı günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde sahneledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığımız Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından gerçekleştirilen turne kapsamında 17.01.2017 Salı günü Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyun sahnelendi. Peter Ustinov’un yazdığı ve yönetmenliğini Cevdet Arıcılar’ın yaptığı “Ellerimin Arasındaki Hayat” adlı oyun geniş oyuncu kadrosuyla 1 saat 45 dakika sürdü.  Oyun 18 Ocak 2017 Çarşamba günü saat: 20.00’de Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde tekrar oynanacak.

Saat 20.00’de başlayan oyunu Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak ve çok sayıda vatandaş izledi.

Tiyatro oyununun konusu; Suç nedir?  Ceza nedir?  Öldürmek nedir? Tüm bunların nesnesi ya da öznesi  ‘insan’ nedir? ‘’Kanunlar ülkelere göre değişir, fakat insan karakteri her yerde insan karakteridir.’’  der Peter Ustinov. Belki de bu yüzden tutunamayacağımız bir konuyla karşı karşıya bırakır bizi: Martovsky adında bir genç, tecavüz suçundan ölüm cezasına çarptırılır ve hikaye başlar… 

Oyunda, Nişan Şirinyan, Cevdet Arıcılar, Sonay Eren, Ahenk Demir, Seda Yıldız, Kaya Akarsu, Tunç Günbay, Emine Şule Gezgöç, Şamil Kafkas, Hüseyin Sevimli, Zuhal Acar, Burçak Arslan, Seda Oğuz, Merve Durgun, Simge Konrat, Barış Arıcılar, Tayfun Cingiler ve Mertcan Ertürk rol aldı.

Oyunun 12 yaş ve üzeri seyircilerimiz tarafından izlenmesi tavsiye edilir. 

efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.