Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Olarak Katılım Sağlayacağımız 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 26-29 Ocak 2017 Tarihleri Arasında İstanbul TÜYAP Fuar Alanında Gerçekleşiyor.

 

Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Olarak 10 Nolu Salonda Katılım Sağlayacağımız 21. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT 26-29 Ocak 2017 Tarihleri Arasında İstanbul TÜYAP Fuar Alanında Gerçekleşiyor…

26 Ocak 2017 Perşembe günü saat 11.00’de Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi AVCI’nın değerli katılımlarıyla açılışı yapılacak fuar, 29 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek.

26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında bu yıl 21.’si gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) koordinasyonunda, Düzce, Karabük, Bartın, Zonguldak, Bolu, Kastamonu ve Yalova illeri ile ortak tema altında katılım sağlanacaktır.

10 Nolu salonda  bir araya gelecek olan Batı Karadeniz illeri, bölgesel tanıtımın, zengin etkinlikler, farklı kurumların işbirliği, sektörel destekler, ve yatırımcı faaliyetleri, turizm profesyonelleri ile yakın ilişkiler ve turizmde öncelikli alanların belirlenmesi ile desteklenecek şekilde tanıtımın etkinliğinin arttırılması hedeflemektedir.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 21. yılında erken rezervasyon indirimleri, tatil çekilişleri, Türkiye’nin de dâhil olduğu 80 ülkenin tatil destinasyonları tanıtımları ile seyahat tutkunları için buluşma noktası olacak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT Fuarı, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB’in desteğiyle ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TYD) iş ortaklığında düzenleniyor.

Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuarlar düzenleyen ITE Turkey bünyesinde yer alan EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde toplam 12 salonda 70.000 m²’lik alanda gerçekleştirilecek. 21’inci kez turizm sektörünün buluşma adresi olmaya hazırlanan EMITT Fuarı, 80 ülkeden 5.000 firma ve markayı bir araya getirecek.

Uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları sunacak olan EMITT’te katılımcılar, fuar kapsamında yapacakları anlaşmalarla, iş hacimlerini arttırma olanağı bulacaklar. Fuarda; ülke pavilyonları, Türkiye’nin tatil destinasyonları, yaz turizmi kış turizmi ve outdoor turizmi destinasyonları, oteller ve turizm merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılımcı olarak yer alacak. 

efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
efexor depot efexor 75 mg efexor rus
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.