imurel crohn dskibsfart.site imurel 05&bx=710"/>
Banner1
ATATÜRK
2013-2018 Turizm Eylem Planı
Düzce Tanıtım Filmi
TANITIM FİLMLERİ
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
TANITIM BROŞÜRÜ
İNANÇ TURİZMİ BROŞÜRÜ
SU YOLU BROŞÜRÜ
YAYLA TURİZMİ BROŞÜRÜ
YIĞILCA'DAN YEDİGÖLLER'E
ETNOGRAFİK KÜLTÜR ENVANTERİ
DENİZ TURİZMİ
RAFTİNG
OFF-ROAD
EKO-KÖY DADALI
DÜZCE'den YEDİGÖLLER'e
KÜTÜPHANELERİMİZ
KONURALP MÜZESİ
NEREDE KONAKLANIR
TÜRKİYE KÜLTÜR PORTALI
DOĞU MARMARA BÖLGE PLANI
KAMU HİZMETLERİ STANDART TABLOSU
SEYAHAT ACENTELERİ
ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI
INSTAGRAM YARIŞMASI
ÖNEMLİ TELEFONLAR
BİLGİ EDİNME
LİNKLER
Bu Yıl 41.’si Kutlanan Turizm Haftası Açılış Töreni Düzce İl Halk Kütüphanesinde Gerçekleştirildi…
imurel crohn dskibsfart.site imurel 05
&bx=710"/>

 

Bu Yıl 41.’si Kutlanan Turizm Haftası Açılış Töreni Düzce İl Halk Kütüphanesinde Gerçekleştirildi… Bu Yıl 41.’si Kutlanan Turizm Haftası Açılış Töreni Düzce İl Halk Kütüphanesinde Gerçekleştirildi… Toplumda turizm bilincini geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve yöre halkının turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Turizm Haftası kutlamaları Düzce İl Halk Kütüphanesinde yapılan açılış töreni ile başladı.

Düzce Anıtpark Meydanı’nda düzenlenmesi planlanan etkinlikler olumsuz hava şartları nedeniyle Düzce İl Halk Kütüphanesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Açılış törenine Düzce Valisi Zülkif DAĞLI, Düzce Belediye Başkanı Mehmet KELEŞ, İl Jandarma Komutanı Yılmaz ÖZDEMİR, İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan GENÇ, İl Kültür Turizm Müdürü Özcan BUDAK, Kurum Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören protokol konuşmalarıyla devam etti. Düzce Valisi Zülkif DAĞLI yaptığı konuşmasında, Düzce’nin turizm potansiyelinin doğru planlama ile hayata geçirilmesi ve turizm sektörüne kazandırılması gerektiğine işaret etti. Düzce’nin çevresine baktığınız zaman doğal turizm kaynaklarını ve değerlerini görmek mümkün. Bu bölgelerin yerli ve yabancı turizme açılması gerekiyor. İfadelerinde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet KELEŞ, turizmde çok önemli mesafeler alınacağını belirterek, Düzce’nin turizm değerlerine dikkat çekti. Düzce’nin doğal turizm kaynaklarına sahip olduğuna değinerek Düzce konum itibarıyla çok şanslı bir bölgedir. Sahip olduğu turizm varlıkları ve değerleri ile steril bir turizm adası gibidir. Bozulmamış bir doğal yapısı vardır’ dedi.

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan BUDAK’ın günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşmasında; “Turizm gönüllerin birleştiği bir yerdir. Turizm iştir, aştır, barıştır, sevgidir, kardeşliktir. Dünya Turizm Örgütü’nün aldığı kararla gönüllerin birleştiği bir yerdir. Dilleriniz birbirinden farklı olabilir ama turizmde kültürler, gönüller buluşur” ifadelerinde bulundu.

Açılış törenini ardından Protokol ve katılımcılar Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Sanatçılarının sergisini gezdi.

Protokolden öğrencilerin yemeklerine tam not…Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pazarlama ve Perakende Alanı Gıda Satış Elemanlığı Bölümü öğrencilerinin okullarının bahçelerinde ürettiği organik gıdalar ile doğal ürün tüketmeyi teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla kendi elleriyle yaptığı doğal ürünler protokol tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

efexor depot brugergastritis.site efexor rus
efexor depot efexor morgen eller aften efexor rus
imurel crohn dskibsfart.site imurel 05
imurel crohn imurel 30 imurel 05
© Copyright 2011 - T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı - Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Sitemizdeki Yazı, Resim ve Haberlerin Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz, Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.